У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6852 Дубове — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дубове - Харків номер 6852 відправляється зі станції Дубове о 06.15 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6852 Дубове - Харків пролягає по таким станціям як Хлібна, Відпочинок, Біляївка, Лихачове, Північ, Широніне, Бірки, Міст, Південний, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубове 06.15
Близнюки 06.30 1 хв  06.31 15 хв 
Лозова 06.53 7 хв  07.00 38 хв 
Заводська 07.04 1 хв  07.05 49 хв 
Хлібна 07.08 1 хв  07.09 53 хв 
Панютине 07.13 1 хв  07.14 58 хв 
Прядкін 07.21 1 хв  07.22 1 г  6 хв 
Герсеванівський 07.27 1 хв  07.28 1 г  12 хв 
Відпочинок 07.32 1 хв  07.33 1 г  17 хв 
Краснопавлівка 07.42 1 хв  07.43 1 г  27 хв 
Шульське 07.47 1 хв  07.48 1 г  32 хв 
Роздольський 07.54 1 хв  07.55 1 г  39 хв 
Біляївка 08.02 1 хв  08.03 1 г  47 хв 
Перемога 08.07 1 хв  08.08 1 г  52 хв 
878 Км 08.12 1 хв  08.13 1 г  57 хв 
872 Км 08.17 1 хв  08.18 2 г  2 хв 
Лихачове 08.24 9 хв  08.33 2 г  9 хв 
865 08.38 1 хв  08.39 2 г  23 хв 
Берека 08.42 1 хв  08.43 2 г  27 хв 
Трійчате 08.48 1 хв  08.49 2 г  33 хв 
Північ 08.52 1 хв  08.53 2 г  37 хв 
Новоберецька 08.57 1 хв  08.58 2 г  42 хв 
Клименівка 09.00 1 хв  09.01 2 г  45 хв 
Безпалівка 09.07 1 хв  09.08 2 г  52 хв 
Широніне 09.13 1 хв  09.14 2 г  58 хв 
Шурине 09.18 1 хв  09.19 3 г  3 хв 
Першотравневий 09.24 1 хв  09.25 3 г  9 хв 
829 Км 09.28 1 хв  09.29 3 г  13 хв 
Бірки 09.35 1 хв  09.36 3 г  20 хв 
Липкуватівка 09.43 1 хв  09.44 3 г  28 хв 
Єзерська 09.46 1 хв  09.47 3 г  31 хв 
Селекційна 09.52 1 хв  09.53 3 г  37 хв 
Міст 09.56 1 хв  09.57 3 г  41 хв 
Мерефа 10.04 1 хв  10.05 3 г  49 хв 
Артемівка 10.11 1 хв  10.12 3 г  56 хв 
Комарівка 10.16 1 хв  10.17 4 г  1 хв 
Південний 10.19 1 хв  10.20 4 г  4 хв 
Зелений Гай 10.22 1 хв  10.23 4 г  7 хв 
Високий 10.25 1 хв  10.26 4 г  10 хв 
Науковий 10.28 1 хв  10.29 4 г  13 хв 
Покотилівка 10.33 1 хв  10.34 4 г  18 хв 
Карачівка 10.37 1 хв  10.38 4 г  22 хв 
Липовий Гай 10.41 1 хв  10.42 4 г  26 хв 
Новоселівка 10.47 1 хв  10.48 4 г  32 хв 
Харків-Пас. 10.54 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6852 Дубове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728