У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Перемишль:

Розклад поїздів Рудниця Перемишль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.32 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 05.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Перемишль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 18.32
Рудниця
05.53
Перемишль Головний
11 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Рудниця