З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рижів - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рижів - Огульці:

Поточний розклад електричок Рижів - Огульці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 11 хв зі станції Рижів і прибуває на станцію Огульці о 16 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6909 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Рижів і Огульці цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Пісочин(09.35), Водяна(09.51), Караванна(10.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рижів - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рижів Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рижів - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6909 Харків Огульці 09.32
Рижів
10.41
Огульці
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6321 Харків Огульці 15.11
Рижів
16.01
Огульці
50 хв Курсує щоденно - переглянути
6919 Харків Огульці 17.56
Рижів
18.59
Огульці
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Харків Огульці 20.53
Рижів
21.44
Огульці
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рижів -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рижів — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Рижів