У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-6 - Дніпро(З.П)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади-6 - Дніпро(З.П):

Поточний розклад електричок Сади-6 - Дніпро(З.П) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 30 хв зі станції Сади-6 і прибуває на станцію Дніпро(З.П) о 20 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6959 сполученням Недогарки - Світловодськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Сади-6 і Дніпро(З.П) цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Сади-5(20.33), Сади-3(20.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади-6 - Дніпро(З.П), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади-6 Дніпро(З.П) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади-6 - Дніпро(З.П) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади-6 та Дніпро(З.П) – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Сади-6 Дніпро(З.П) складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6953 Недогарки Бурти 08.09
Сади-6
08.30
Дніпро(З.П)
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.00
Сади-6
13.21
Дніпро(З.П)
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6959 Недогарки Світловодськ 20.30
Сади-6
20.51
Дніпро(З.П)
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади-6 -Дніпро(З.П) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади-6 — Дніпро(З.П)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дніпро(З.П) — Сади-6