У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!
Сахновщина - Коржиха
розклад електричок (приміських поїздів)
Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахновщина - Коржиха:
Поточний розклад електричок Сахновщина - Коржиха включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 51 хв зі станції Сахновщина і прибуває на станцію Коржиха о 20 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6659-6571 сполученням Лозова - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 6 г 17 хв. Між станціями Сахновщина і Коржиха цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 122 Км(22.35), Поштова(23.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахновщина - Коржиха, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахновщина Коржиха ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахновщина - Коржиха можна придбати в касі найближчого вокзалу.
Квитки
Відстань між станціями Сахновщина та Коржиха – 59.1 км. Ціна квитка на електричку Сахновщина Коржиха складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.
Популярні напрямки:
Електрички і приміські поїзди
Тип | Номер | Маршрут | Відправлення | Прибуття | В дорозі | Графік | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
6651-6573 | Лозова → Полтава | 05.51 Сахновщина |
07.56 Коржиха |
2 г 5 хв | ![]() |
|
![]() |
6653-6575 | Лозова → Полтава | 09.55 Сахновщина |
11.55 Коржиха |
2 г | ![]() |
|
![]() |
6655-6577 | Лозова → Полтава | 15.07 Сахновщина |
16.50 Коржиха |
1 г 43 хв | ![]() |
|
![]() |
6657-6579 | Лозова → Полтава | 18.51 Сахновщина |
20.33 Коржиха |
1 г 42 хв | ![]() |
|
![]() |
6659-6571 | Лозова → Полтава | 22.29 Сахновщина |
04.46 Коржиха |
6 г 17 хв | ![]() |
Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.
У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахновщина -Коржиха можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .
Додаткові опції для маршруту Сахновщина — Коржиха
Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:
Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коржиха — Сахновщина