У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасівка - Тернавка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасівка - Тернавка:

Поточний розклад електричок Сасівка - Тернавка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 21 хв зі станції Сасівка і прибуває на станцію Тернавка о 17 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6506 сполученням Мукачево - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Сасівка і Тернавка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Вовчий(16.27), Гукливий(17.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасівка - Тернавка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасівка Тернавка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасівка - Тернавка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасівка та Тернавка – 41.3 км. Ціна квитка на електричку Сасівка Тернавка складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.26
Сасівка
10.47
Тернавка
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6506* Мукачево Стрий 16.21
Сасівка
17.42
Тернавка
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасівка -Тернавка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасівка — Тернавка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернавка — Сасівка