У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сасово Закарпатське - Королеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сасово Закарпатське - Королеве:

Поточний розклад електричок Сасово Закарпатське - Королеве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 52 хв зі станції Сасово Закарпатське і прибуває на станцію Королеве о 22 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6582-6581 сполученням Батьово - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Сасово Закарпатське і Королеве цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сасово Закарпатське - Королеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сасово Закарпатське Королеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сасово Закарпатське - Королеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сасово Закарпатське та Королеве – 8.4 км. Ціна квитка на електричку Сасово Закарпатське Королеве складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 06.27
Сасово Закарпатське
07.29
Королеве
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 21.52
Сасово Закарпатське
22.54
Королеве
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сасово Закарпатське -Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сасово Закарпатське — Королеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Королеве — Сасово Закарпатське