У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6582-6581 Батьово — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Батьово - Королеве номер 6582-6581 відправляється зі станції Батьово о 19.17 і прибуває на станцію Королеве о 23.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6582-6581 Батьово - Королеве пролягає по таким станціям як Косини, Берегове, Боржава, Четове, Нове Село, Виноградів-Закарпатський, Королеве, Сасово Закарпатське, Дяково, Сасово Закарпатське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Батьово 19.17
Батрадь 19.28 1 хв  19.29 11 хв 
Косини 19.37 2 хв  19.39 20 хв 
Велика Бігань 19.50 1 хв  19.51 33 хв 
Берегове 20.01 2 хв  20.03 44 хв 
Велика Бакта 20.10 1 хв  20.11 53 хв 
Боржава 20.18 5 хв  20.23 1 г  1 хв 
Добросілля 20.29 1 хв  20.30 1 г  12 хв 
Четове 20.39 1 хв  20.40 1 г  22 хв 
Вилок 20.47 1 хв  20.48 1 г  30 хв 
Нове Село 20.56 1 хв  20.57 1 г  39 хв 
Фанчиково 21.04 1 хв  21.05 1 г  47 хв 
Виноградів-Закарпатський 21.16 2 хв  21.18 1 г  59 хв 
Чорна Гора 21.27 1 хв  21.28 2 г  10 хв 
Королеве 21.36 11 хв  21.47 2 г  19 хв 
Гудя 21.58 1 хв  21.59 2 г  41 хв 
Сасово Закарпатське 22.05 1 хв  22.06 2 г  48 хв 
Чорнотисів 22.14 1 хв  22.15 2 г  57 хв 
Дяково 22.25 10 хв  22.35 3 г  8 хв 
Чорнотисів 22.47 1 хв  22.48 3 г  30 хв 
Сасово Закарпатське 22.53 1 хв  22.54 3 г  36 хв 
Гудя 23.00 1 хв  23.01 3 г  43 хв 
Королеве 23.13 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6582-6581 Батьово — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28