У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6582-6581 Батьово — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Батьово - Королеве номер 6582-6581 відправляється зі станції Батьово о 19.17 і прибуває на станцію Королеве о 23.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6582-6581 Батьово - Королеве пролягає по таким станціям як Косини, Берегове, Боржава, Четове, Нове Село, Виноградів-Закарпатський, Королеве, Сасово Закарпатське, Дяково, Сасово Закарпатське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Батьово 19.17
Батрадь 19.28 1 хв  19.29 11 хв 
Косини 19.37 2 хв  19.39 20 хв 
Велика Бігань 19.50 1 хв  19.51 33 хв 
Берегове 20.01 2 хв  20.03 44 хв 
Велика Бакта 20.10 1 хв  20.11 53 хв 
Боржава 20.18 5 хв  20.23 1 г  1 хв 
Добросілля 20.30 1 хв  20.31 1 г  13 хв 
Четове 20.41 1 хв  20.42 1 г  24 хв 
Вилок 20.51 1 хв  20.52 1 г  34 хв 
Нове Село 21.01 1 хв  21.02 1 г  44 хв 
Фанчиково 21.11 1 хв  21.12 1 г  54 хв 
Виноградів-Закарпатський 21.24 2 хв  21.26 2 г  7 хв 
Чорна Гора 21.35 1 хв  21.36 2 г  18 хв 
Королеве 21.44 11 хв  21.55 2 г  27 хв 
Гудя 22.06 1 хв  22.07 2 г  49 хв 
Сасово Закарпатське 22.13 1 хв  22.14 2 г  56 хв 
Чорнотисів 22.22 1 хв  22.23 3 г  5 хв 
Дяково 22.33 10 хв  22.43 3 г  16 хв 
Чорнотисів 22.55 1 хв  22.56 3 г  38 хв 
Сасово Закарпатське 23.01 1 хв  23.02 3 г  44 хв 
Гудя 23.08 1 хв  23.09 3 г  51 хв 
Королеве 23.21 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6582-6581 Батьово — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930