У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6582-6581 Батьово — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6582-6581 сполученням Батьово - Королеве відправляється зі станції Батьово о 18.41 і прибуває на станцію Королеве о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Батрадь, Косини, Велика Бігань, Берегове, Велика Бакта, Боржава, Добросілля, Четове, Вилок, Нове Село, Фанчиково, Виноградів-Закарпатський, Чорна Гора.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Батьово 18.41
Батрадь 18.52 1 хв  18.53 11 хв 
Косини 19.01 2 хв  19.03 20 хв 
Велика Бігань 19.14 1 хв  19.15 33 хв 
Берегове 19.25 2 хв  19.27 44 хв 
Велика Бакта 19.34 1 хв  19.35 53 хв 
Боржава 19.42 1 хв  19.43 1 г  1 хв 
Добросілля 19.49 1 хв  19.50 1 г  8 хв 
Четове 19.59 1 хв  20.00 1 г  18 хв 
Вилок 20.07 1 хв  20.08 1 г  26 хв 
Нове Село 20.16 1 хв  20.17 1 г  35 хв 
Фанчиково 20.24 1 хв  20.25 1 г  43 хв 
Виноградів-Закарпатський 20.36 6 хв  20.42 1 г  55 хв 
Чорна Гора 20.51 1 хв  20.52 2 г  10 хв 
Королеве 21.00 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6582-6581 Батьово — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031