У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Широніне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Широніне:

Поточний розклад електричок Селекційна - Широніне включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 19 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Широніне о 13 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6529 сполученням Харків-Пас. - Біляївка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Селекційна і Широніне цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Єзерська(21.47), Шурине(22.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Широніне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Широніне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Широніне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селекційна та Широніне – 27.2 км. Ціна квитка на електричку Селекційна Широніне складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Широніне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Широніне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Широніне — Селекційна