У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Черкаси Львівські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Черкаси Львівські:

Поточний розклад електричок Семенівка - Черкаси Львівські включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 03 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Черкаси Львівські о 21 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Семенівка і Черкаси Львівські цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Черкаси Львівські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Черкаси Львівські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Черкаси Львівські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Черкаси Львівські – 12.6 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Черкаси Львівські складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Черкаси Львівські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Черкаси Львівські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Черкаси Львівські — Семенівка