У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси Львівські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси Львівські:

Актуальний розклад електричок по станції Черкаси Львівські містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Черкаси Львівські з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Трускавець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 25 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Задорожна, Дмитрія. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Черкаси Львівські відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Трускавець - Львів, Львів - Лавочне, Чоп - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси Львівські відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Черкаси Львівські - Львів від 31.00 грн. (52.1 км)

  • Черкаси Львівські - Мукачево від 95.00 грн. (176.7 км)

  • Черкаси Львівські - Трускавець від 41.00 грн. (74.7 км)

  • Черкаси Львівські - Стрий(всі вокзали) від 22.00 грн. (40.9 км)

  • Черкаси Львівські - Воловець від 71.00 грн. (126.1 км)

  • Черкаси Львівські - Миколаїв-Дністровський від 12.99 грн. (11.0 км)

  • Черкаси Львівські - Свалява від 84.00 грн. (151.5 км)

  • Черкаси Львівські - Чоп від 115.00 грн. (218.7 км)

  • Черкаси Львівські - Дрогобич від 35.00 грн. (65.2 км)

  • Черкаси Львівські - Батьово від 110.00 грн. (202.8 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154* Стрий Львів 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.29 1 хв  13.30 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.25 1 хв  14.26 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.24 1 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси Львівські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Черкаси Львівські