У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Пасіка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Пасіка:

Поточний розклад електричок Семенівка - Пасіка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 07 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Пасіка о 18 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 4 г 44 хв. Між станціями Семенівка і Пасіка цей електропоїзд проїжджає 36 зупинок. Серед них Щирець 2(14.12), Угерсько(15.02), Гребенів(16.21), Воловець(17.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Пасіка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Пасіка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Пасіка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Пасіка – 170.5 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Пасіка складає 90.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.48
Семенівка
14.32
Пасіка
4 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
18.51
Пасіка
4 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Пасіка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Пасіка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пасіка — Семенівка