У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семилітка - Колом'є
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семилітка - Колом'є:

Поточний розклад електричок Семилітка - Колом'є включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 53 хв зі станції Семилітка і прибуває на станцію Колом'є о 22 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Семилітка і Колом'є цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Івачкове(18.26), Могиляни(19.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семилітка - Колом'є, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семилітка Колом'є ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семилітка - Колом'є можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семилітка та Колом'є – 36.1 км. Ціна квитка на електричку Семилітка Колом'є складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6282 Здолбунів Шепетівка 06.31
Семилітка
07.14
Колом'є
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.23
Семилітка
19.22
Колом'є
59 хв Курсує щоденно - переглянути
6288 Здолбунів Шепетівка 21.53
Семилітка
22.36
Колом'є
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семилітка -Колом'є можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семилітка — Колом'є

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Колом'є — Семилітка