У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сенкевичівка - Звиняче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сенкевичівка - Звиняче:

Поточний розклад електричок Сенкевичівка - Звиняче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 14 хв зі станції Сенкевичівка і прибуває на станцію Звиняче о 22 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Сенкевичівка і Звиняче цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сенкевичівка - Звиняче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сенкевичівка Звиняче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сенкевичівка - Звиняче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сенкевичівка та Звиняче – 9.7 км. Ціна квитка на електричку Сенкевичівка Звиняче складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379* Ківерці Радехів 10.05
Сенкевичівка
10.27
Звиняче
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.14
Сенкевичівка
22.36
Звиняче
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сенкевичівка -Звиняче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сенкевичівка — Звиняче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звиняче — Сенкевичівка