У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сербка - Польове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сербка - Польове:

Поточний розклад електричок Сербка - Польове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 00 хв зі станції Сербка і прибуває на станцію Польове о 17 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6407 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Сербка і Польове цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 1249 Км(17.06), 1273 Км(17.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сербка - Польове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сербка Польове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сербка - Польове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сербка та Польове – 32.0 км. Ціна квитка на електричку Сербка Польове складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6401 Колосівка Одеса 05.06
Сербка
05.55
Польове
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6403 Мартинівська Одеса 06.00
Сербка
06.49
Польове
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 09.48
Сербка
10.37
Польове
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 17.00
Сербка
17.49
Польове
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сербка -Польове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сербка — Польове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Польове — Сербка