У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сербка - Радіалка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сербка - Радіалка:

Поточний розклад електричок Сербка - Радіалка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 32 хв зі станції Сербка і прибуває на станцію Радіалка о 10 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Сербка і Радіалка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сербка - Радіалка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сербка Радіалка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сербка - Радіалка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сербка та Радіалка – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Сербка Радіалка складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 10.32
Сербка
10.40
Радіалка
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 17.06
Сербка
17.16
Радіалка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6406 Одеса Колосівка 19.25
Сербка
19.35
Радіалка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Одеса Колосівка 22.35
Сербка
22.45
Радіалка
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сербка -Радіалка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сербка — Радіалка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радіалка — Сербка