У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сербка - Раухівка-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сербка - Раухівка-1:

Поточний розклад електричок Сербка - Раухівка-1 включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 32 хв зі станції Сербка і прибуває на станцію Раухівка-1 о 10 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Сербка і Раухівка-1 цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сербка - Раухівка-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сербка Раухівка-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сербка - Раухівка-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сербка та Раухівка-1 – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Сербка Раухівка-1 складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 10.32
Сербка
10.59
Раухівка-1
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 17.06
Сербка
17.36
Раухівка-1
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6406 Одеса Колосівка 19.25
Сербка
19.55
Раухівка-1
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Одеса Колосівка 22.35
Сербка
23.05
Раухівка-1
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сербка -Раухівка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сербка — Раухівка-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Раухівка-1 — Сербка