У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сербка - Учнівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сербка - Учнівська:

Поточний розклад електричок Сербка - Учнівська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 00 хв зі станції Сербка і прибуває на станцію Учнівська о 18 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6407 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Сербка і Учнівська цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них 1249 Км(17.06), 1273 Км(17.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сербка - Учнівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сербка Учнівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сербка - Учнівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сербка та Учнівська – 40.0 км. Ціна квитка на електричку Сербка Учнівська складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6401 Колосівка Одеса 05.06
Сербка
06.08
Учнівська
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6403 Мартинівська Одеса 06.00
Сербка
07.02
Учнівська
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 09.48
Сербка
10.50
Учнівська
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 17.00
Сербка
18.02
Учнівська
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сербка -Учнівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сербка — Учнівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Учнівська — Сербка