У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Нижнє Синьовидне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свалява - Нижнє Синьовидне:

Поточний розклад електричок Свалява - Нижнє Синьовидне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 31 хв зі станції Свалява і прибуває на станцію Нижнє Синьовидне о 19 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 34 хв. Між станціями Свалява і Нижнє Синьовидне цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Неліпино(09.21), Бескит(10.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свалява - Нижнє Синьовидне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свалява Нижнє Синьовидне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свалява - Нижнє Синьовидне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свалява та Нижнє Синьовидне – 92.0 км. Ціна квитка на електричку Свалява Нижнє Синьовидне складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 09.17
Свалява
11.51
Нижнє Синьовидне
2 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6506* Мукачево Стрий 16.31
Свалява
19.01
Нижнє Синьовидне
2 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свалява -Нижнє Синьовидне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Нижнє Синьовидне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижнє Синьовидне — Свалява