У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Алмаз
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святошин - Алмаз:

Поточний розклад електричок Святошин - Алмаз включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Святошин і прибуває на станцію Алмаз о 17 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541 сполученням Святошин - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Святошин і Алмаз цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святошин - Алмаз, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святошин Алмаз ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святошин - Алмаз можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Святошин та Алмаз – 3.4 км. Ціна квитка на електричку Святошин Алмаз складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Святошин Фастів 17.43
Святошин
17.48
Алмаз
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святошин -Алмаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Алмаз

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Алмаз — Святошин