У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свидник Място - Травники
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свидник Място - Травники:

Розклад поїздів Свидник Място Травники на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Свидник Място Травники найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.18 зі станції Свидник Място, в кінцевий же пункт Травники прибувають вони відповідно о 20.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свидник Място Травники є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свидник Място - Травники складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свидник Място - Травники можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свидник Място – Травники залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 20.18
Свидник Място
20.34
Травники
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свидник Място -Травники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свидник Място — Травники

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Травники — Свидник Място