У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Тернопіль Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Товсте, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.42, 23.50 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 22.26, 07.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 17.42
Тернопіль-Пас.
22.26
Чернівці
4 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
236 Одеса Чернівці 23.50
Тернопіль-Пас.
07.38
Чернівці
7 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Тернопіль