У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Тернопіль Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.23, 06.32 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 10.00, 13.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Ш Одеса Чернівці 02.23
Тернопіль-Пас.
10.00
Чернівці
7 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 06.32
Тернопіль-Пас.
13.52
Чернівці
7 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Тернопіль