У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трембовля - Зборів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Трембовля - Зборів:

Розклад поїздів Трембовля Зборів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Трембовля Зборів найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.38 зі станції Трембовля, в кінцевий же пункт Зборів прибувають вони відповідно о 11.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Трембовля Зборів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Трембовля - Зборів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Трембовля - Зборів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Трембовля – Зборів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Чернівці Львів 09.38
Трембовля
11.02
Зборів
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Трембовля -Зборів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Трембовля — Зборів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зборів — Трембовля