У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Трембовля
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зборів - Трембовля:

Розклад поїздів Зборів Трембовля на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Зборів Трембовля найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.23 зі станції Зборів, в кінцевий же пункт Трембовля прибувають вони відповідно о 18.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зборів Трембовля є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зборів - Трембовля складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Зборів - Трембовля можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 17.23
Зборів
18.38
Трембовля
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зборів -Трембовля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Трембовля

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Трембовля — Зборів