У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цумань - Здолбунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Цумань - Здолбунів:

Поточний розклад електричок Цумань - Здолбунів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 18 хв зі станції Цумань і прибуває на станцію Здолбунів о 17 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6352 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Цумань і Здолбунів цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Новостав(05.45), Грабів(06.06), Великий Олексин(06.27), Квасилів(07.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Цумань - Здолбунів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Цумань Здолбунів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Цумань - Здолбунів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Цумань та Здолбунів – 42.0 км. Ціна квитка на електричку Цумань Здолбунів складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6352 Луцьк Здолбунів 05.40
Цумань
07.08
Здолбунів-Пас.
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6356-6355 Ковель Здолбунів 09.11
Цумань
10.28
Здолбунів-Пас.
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 16.18
Цумань
17.31
Здолбунів-Пас.
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Цумань -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Цумань — Здолбунів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів — Цумань