У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цумань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цумань:

Актуальний розклад електричок по станції Цумань містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Цумань з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 31 хв до пункту призначення Здолбунів-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 271 Км, Новостав. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Цумань відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Ковель, Луцьк - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цумань відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 05.43 2 хв  05.45 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Цумань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Цумань