У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цвітоха - Кривин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Цвітоха - Кривин:

Поточний розклад електричок Цвітоха - Кривин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 49 хв зі станції Цвітоха і прибуває на станцію Кривин о 19 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6285 сполученням Шепетівка - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Цвітоха і Кривин цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Цвітоха - Кривин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Цвітоха Кривин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Цвітоха - Кривин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6283 Шепетівка Рівне 09.05
Цвітоха
09.31
Кривин
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6285 Шепетівка Рівне 14.40
Цвітоха
15.06
Кривин
26 хв Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 18.49
Цвітоха
19.13
Кривин
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Цвітоха -Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Цвітоха — Кривин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривин — Цвітоха