У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цвітоха - Здолбунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Цвітоха - Здолбунів:

Поточний розклад електричок Цвітоха - Здолбунів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 42 хв зі станції Цвітоха і прибуває на станцію Здолбунів о 20 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6283 сполученням Шепетівка - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 1 г 36 хв. Між станціями Цвітоха і Здолбунів цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Славута-1(09.05), Кривин(09.23), Острог(09.59), Семилітка(10.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Цвітоха - Здолбунів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Цвітоха Здолбунів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Цвітоха - Здолбунів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6283 Шепетівка Рівне 08.57
Цвітоха
10.33
Здолбунів-Пас.
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6285 Шепетівка Рівне 14.53
Цвітоха
16.16
Здолбунів-Пас.
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6287 Шепетівка Здолбунів 18.42
Цвітоха
20.05
Здолбунів-Пас.
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Цвітоха -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Цвітоха — Здолбунів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів — Цвітоха