У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тисівці - Чернівці(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Тисівці - Чернівці(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Тисівці - Чернівці(всі вокзали) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 07 хв зі станції Тисівці і прибуває на станцію Чернівці(всі вокзали) о 11 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6474 сполученням Вадул-Сірет - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Тисівці і Чернівці(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Великий Кучурів(11.14), Космин(11.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Тисівці - Чернівці(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Тисівці Чернівці(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Тисівці - Чернівці(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Тисівці та Чернівці(всі вокзали) – 14.5 км. Ціна квитка на електричку Тисівці Чернівці(всі вокзали) складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6474 Вадул-Сірет Чернівці 11.07
Тисівці
11.58
Чернівці
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Тисівці -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тисівці — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Тисівці