У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тисівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тисівці:

Актуальний розклад електричок по станції Тисівці містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тисівці з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 07 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Великий Кучурів, Червона Діброва. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тисівці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вадул-Сірет - Чернівці, Чернівці - Вадул-Сірет. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тисівці відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Тисівці - Чернівці(всі вокзали) від 12.99 грн. (14.5 км)

  • Тисівці - Вадул-Сірет від 12.99 грн. (18.0 км)

  • Тисівці - Вапнярки від 11.00 грн. (6.2 км)

  • Тисівці - Червона Діброва від 11.00 грн. (4.0 км)

  • Тисівці - Глибока-Буковинська від 12.99 грн. (11.4 км)

  • Тисівці - Космин від 11.00 грн. (7.9 км)

  • Тисівці - Чагор від 11.00 грн. (10.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6474 Вадул-Сірет Чернівці 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тисівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тисівці