У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тисівці - Космин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Тисівці - Космин:

Поточний розклад електричок Тисівці - Космин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 07 хв зі станції Тисівці і прибуває на станцію Космин о 11 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6474 сполученням Вадул-Сірет - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Тисівці і Космин цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Тисівці - Космин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Тисівці Космин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Тисівці - Космин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6474 Вадул-Сірет Чернівці 11.07
Тисівці
11.29
Космин
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Тисівці -Космин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тисівці — Космин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Космин — Тисівці