У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Харків:

Розклад поїздів Вінниця Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Харків найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.15, 01.20 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.17, 13.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Вінниця – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Вінниця - Харків можна від 316.23 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
22 Львів Харків 00.15
Вінниця
10.17
Харків-Пас.
10 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
74 Перемишль Харків 01.20
Вінниця
13.53
Харків-Пас.
12 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Вінниця