У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Харків:

Розклад поїздів Вінниця Харків на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Харків найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, Козятин-1, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.39, 19.42 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 14.47, 07.50 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Вінниця Харків говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Вінниця - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Вінниця