У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Харків:

Розклад поїздів Вінниця Харків на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Харків найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Козятин-1, Фастів-1, Дарниця, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 07.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Вінниця