У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Київ:

Розклад поїздів Харків Київ на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Харків Київ найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Богодухів, Кириківка, Смородине, Суми, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.52, 07.15, 13.43 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 15.40, 12.19, 22.50 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Харків Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Харків