З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волосянка-Закарпатська - Зарічево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Волосянка-Закарпатська - Зарічево:

Поточний розклад електричок Волосянка-Закарпатська - Зарічево включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 17 хв зі станції Волосянка-Закарпатська і прибуває на станцію Зарічево о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541-6542 сполученням Волосянка-Закарпатська - Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Волосянка-Закарпатська і Зарічево цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Луг(05.11), Соля(05.52), Дубриничі(06.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Волосянка-Закарпатська - Зарічево, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Волосянка-Закарпатська Зарічево ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Волосянка-Закарпатська - Зарічево можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Волосянка-Закарпатська -Зарічево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Волосянка-Закарпатська — Зарічево

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарічево — Волосянка-Закарпатська