З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічево - Волосянка-Закарпатська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічево - Волосянка-Закарпатська:

Поточний розклад електричок Зарічево - Волосянка-Закарпатська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 24 хв зі станції Зарічево і прибуває на станцію Волосянка-Закарпатська о 10 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6525-6526 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Зарічево і Волосянка-Закарпатська цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Дубриничі(пл)(21.13), Пороги(21.46), Ставне(22.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічево - Волосянка-Закарпатська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічево Волосянка-Закарпатська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічево - Волосянка-Закарпатська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518* Мукачево Сянки 09.24
Зарічево
10.56
Волосянка-Закарпатська
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6525-6526 Мукачево Сянки 21.09
Зарічево
22.43
Волосянка-Закарпатська
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічево -Волосянка-Закарпатська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічево — Волосянка-Закарпатська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Волосянка-Закарпатська — Зарічево