З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Красне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Красне:

Розклад поїздів Врадіївка Красне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Красне найчастіше зупиняються на станціях Любашівка, Балта, Слобідка, Кодима, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.21 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Красне прибувають вони відповідно о 11.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Красне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Красне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Красне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 01.21
Врадіївка
11.50
Красне
10 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Красне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красне — Врадіївка