З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Помічна
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Врадіївка - Помічна:

Розклад поїздів і електричок Врадіївка - Помічна на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Врадіївка вночі о 01 г 02 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 44 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Врадіївка о 17 г 53 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Врадіївка до пункту прибуття Помічна становить 2 г 2 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 42 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 12 хв.
Всі поїзди від станції Врадіївка до станції Помічна курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Врадіївка - Помічна проїжджають через такі станції і населені пункти як: Первомайськ-на-Бузі.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Врадіївка - Помічна, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Помічна можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.02
Врадіївка
02.44
Помічна
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6602* Подільськ Помічна 09.48
Врадіївка
12.00
Помічна
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6604* Подільськ Помічна 17.53
Врадіївка
20.05
Помічна
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Врадіївка -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Помічна

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Помічна — Врадіївка

За маршрутом Врадіївка - Помічна курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Врадіївка - Помічна Показати тільки електрички сполученням Врадіївка - Помічна