З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Рівне
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Рівне:

Розклад поїздів і електричок Київ - Рівне на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вранці о 07 г 12 хв і прибуває на кінцеву станцію о 14 г 35 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 21 г 22 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Рівне становить 7 г 15 хв: найшвидший поїзд їде 6 г 21 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 8 г 1 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Рівне курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Рівне проїжджають через такі станції і населені пункти як: Фастів-1, Печанівка, Шепетівка, Здолбунів-Пас..
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Рівне, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Рівне можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122Ш Миколаїв Рівне 07.12
Київ-Пас.
14.35
Рівне
7 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
885 Київ Рівне 12.17
Київ-Пас.
20.18
Рівне
8 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 21.22
Київ-Пас.
03.43
Рівне
6 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Рівне

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Київ

За маршрутом Київ - Рівне курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Рівне Показати тільки електрички сполученням Київ - Рівне