У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигуричі - Звиняче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигуричі - Звиняче:

Поточний розклад електричок Вигуричі - Звиняче включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 38 хв зі станції Вигуричі і прибуває на станцію Звиняче о 10 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Вигуричі і Звиняче цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигуричі - Звиняче, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигуричі Звиняче ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигуричі - Звиняче можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Радехів 09.38
Вигуричі
10.19
Звиняче
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 22.02
Вигуричі
22.54
Звиняче
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигуричі -Звиняче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигуричі — Звиняче

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звиняче — Вигуричі