У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Високе - Зарудинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Високе - Зарудинці:

Поточний розклад електричок Високе - Зарудинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 33 хв зі станції Високе і прибуває на станцію Зарудинці о 18 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 46 хв. Між станціями Високе і Зарудинці цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Денгофівка(15.47), Наказний Пост(16.46), Ржевуська(17.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Високе - Зарудинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Високе Зарудинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Високе - Зарудинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Високе та Зарудинці – 82.8 км. Ціна квитка на електричку Високе Зарудинці складає 32.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6294-6295 Жашків Козятин 15.33
Високе
18.19
Зарудинці
2 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Високе -Зарудинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Високе — Зарудинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарудинці — Високе