У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарудинці - Високе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарудинці - Високе:

Поточний розклад електричок Зарудинці - Високе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 55 хв зі станції Зарудинці і прибуває на станцію Високе о 13 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 2 г 45 хв. Між станціями Зарудинці і Високе цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Староустенці(11.11), Розкопане(12.07), Слобідський Пост(12.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарудинці - Високе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарудинці Високе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарудинці - Високе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарудинці та Високе – 83.9 км. Ціна квитка на електричку Зарудинці Високе складає 32.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.55
Зарудинці
13.40
Високе
2 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарудинці -Високе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарудинці — Високе

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Високе — Зарудинці