У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ярове - Ім. Тараса Шевченка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ярове - Ім. Тараса Шевченка:

Поточний розклад електричок Ярове - Ім. Тараса Шевченка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 05 хв зі станції Ярове і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 19 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Ярове і Ім. Тараса Шевченка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ярове - Ім. Тараса Шевченка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ярове Ім. Тараса Шевченка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ярове - Ім. Тараса Шевченка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ярове та Ім. Тараса Шевченка – 18.0 км. Ціна квитка на електричку Ярове Ім. Тараса Шевченка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ярове -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ярове — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Ярове