У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна - П'ятничани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задорожна - П'ятничани:

Поточний розклад електричок Задорожна - П'ятничани включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Задорожна і прибуває на станцію П'ятничани о 10 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6155 сполученням Львів - Лавочне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Задорожна і П'ятничани цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задорожна - П'ятничани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задорожна П'ятничани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задорожна - П'ятничани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задорожна та П'ятничани – 23.2 км. Ціна квитка на електричку Задорожна П'ятничани складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187 Львів Мукачево 10.12
Задорожна
10.36
П'ятничани
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.21
Задорожна
14.47
П'ятничани
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.04
Задорожна
19.33
П'ятничани
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задорожна -П'ятничани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задорожна — П'ятничани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятничани — Задорожна