У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятничани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятничани:

Актуальний розклад електричок по станції П'ятничани містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують П'ятничани з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 18 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Угерсько, Більче. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції П'ятничани відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лавочне - Львів, Стрий - Львів, Львів - Мукачево. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції П'ятничани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.35 1 хв  10.36 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції П'ятничани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятничани