У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальна Користь - Розсадник-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальна Користь - Розсадник-1:

Поточний розклад електричок Загальна Користь - Розсадник-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 23 хв зі станції Загальна Користь і прибуває на станцію Розсадник-1 о 16 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Загальна Користь і Розсадник-1 цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальна Користь - Розсадник-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальна Користь Розсадник-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальна Користь - Розсадник-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальна Користь та Розсадник-1 – 32.0 км. Ціна квитка на електричку Загальна Користь Розсадник-1 складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.29
Загальна Користь
05.34
Розсадник-1
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 15.23
Загальна Користь
16.18
Розсадник-1
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальна Користь -Розсадник-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальна Користь — Розсадник-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсадник-1 — Загальна Користь