У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальна Користь - Суднобудівників
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальна Користь - Суднобудівників:

Поточний розклад електричок Загальна Користь - Суднобудівників включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 29 хв зі станції Загальна Користь і прибуває на станцію Суднобудівників о 07 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Загальна Користь і Суднобудівників цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Новополтавка(15.37), Розсадник-1(16.18), Грейгове(17.15), Пост 230 Км(18.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальна Користь - Суднобудівників, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальна Користь Суднобудівників ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальна Користь - Суднобудівників можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальна Користь та Суднобудівників – 94.0 км. Ціна квитка на електричку Загальна Користь Суднобудівників складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.29
Загальна Користь
07.22
Суднобудівників
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 15.23
Загальна Користь
18.21
Суднобудівників
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальна Користь -Суднобудівників можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальна Користь — Суднобудівників

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суднобудівників — Загальна Користь