У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальна Користь - Згода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальна Користь - Згода:

Поточний розклад електричок Загальна Користь - Згода включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 35 хв зі станції Загальна Користь і прибуває на станцію Згода о 21 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Загальна Користь і Згода цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Новий Буг(11.42), Данилівка(12.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальна Користь - Згода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальна Користь Згода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальна Користь - Згода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальна Користь та Згода – 53.0 км. Ціна квитка на електричку Загальна Користь Згода складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Долинська 11.34
Загальна Користь
12.50
Згода
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 20.35
Загальна Користь
21.50
Згода
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальна Користь -Згода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальна Користь — Згода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Згода — Загальна Користь