У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Загальці - Пенизевичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Загальці - Пенизевичі:

Поточний розклад електричок Загальці - Пенизевичі включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Загальці і прибуває на станцію Пенизевичі о 19 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6613 сполученням Борщагівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Загальці і Пенизевичі цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Загальці - Пенизевичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Загальці Пенизевичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Загальці - Пенизевичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Загальці та Пенизевичі – 31.3 км. Ціна квитка на електричку Загальці Пенизевичі складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6601* Київ Коростень 07.13
Загальці
07.53
Пенизевичі
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 10.53
Загальці
11.35
Пенизевичі
42 хв Курсує щоденно - переглянути
6613* Борщагівка Коростень 15.52
Загальці
16.40
Пенизевичі
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6619* Київ Коростень 19.10
Загальці
19.49
Пенизевичі
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Загальці -Пенизевичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Загальці — Пенизевичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пенизевичі — Загальці