У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - Татабанія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - Татабанія:

Розклад поїздів Захонь Татабанія на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Захонь Татабанія найчастіше зупиняються на станціях Кишварда, Демечер, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.05 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт Татабанія прибувають вони відповідно о 09.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь Татабанія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - Татабанія складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Захонь - Татабанія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140 Чоп Відень 04.05
Захонь
09.25
Татабанія
5 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 04.05
Захонь
09.25
Татабанія
5 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -Татабанія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — Татабанія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Татабанія — Захонь