У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки - Борівська-Південна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занки - Борівська-Південна:

Поточний розклад електричок Занки - Борівська-Південна включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 16 хв зі станції Занки і прибуває на станцію Борівська-Південна о 17 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6422 сполученням Шебелинка - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Занки і Борівська-Південна цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Будинок Відпочинку(11.13), Левківка(11.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занки - Борівська-Південна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занки Борівська-Південна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занки - Борівська-Південна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Занки та Борівська-Південна – 34.0 км. Ціна квитка на електричку Занки Борівська-Південна складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занки -Борівська-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занки — Борівська-Південна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Борівська-Південна — Занки